Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының оқытушылары, қызметкерлері мен студенттері жалпықалалық сенбілікке белсенді қатысты!

Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының оқытушылары, қызметкерлері мен студенттері жалпықалалық   сенбілікке белсенді қатысты!

Студенттер үшін бұл іс-шара экологиялық тәрбие мен туған қалаға қамқорлық жасау ісіне өз үлестерін қосуға тамаша мүмкіндік болды. Сонымен қатар, жастар істері комитетінің белсенділері «Таза Қазақстан» акциясына қатысып, Алматыны көгалдандыру мақсатында ағаш отырғызуға атсалысты.

Біз консерваториямыздың музыкалық ғана емес, қоршаған ортаға қамқорлық таныту - мәдениеттің бір бөлігі болып табылатын әлеуметтік жауапты орталық екенін мақтанышпен сезінеміз.