Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясына әлемге әйгілі скрипкашы және дирижер, Қазақстанның ерік-жігер елшісі, Азия-Тынық мұхиты аймағы оркестрлер альянсының директоры, Бирмингем консерваториясының (Англия) профессоры және біздің консерваторияның құрметті профессоры Марат Бисенғалиев келді.

Маэстроны консерватория ректоры Гаухар Тасбергенова қарсы алып, оның келуіне алғысын білдіріп, бұл біз үшін үлкен мәртебе екенін атап өтті. Ол мұндай ынтымақтастықтың студенттер мен оқытушылар үшін маңыздылығын айта отырып, бұл сапардың консерваторияның мерейтойлық жылында ұмытылмас із қалдыратынына сенім білдірді.

Кездесуден кейін Марат Бисенғалиев бірден консерваторияның Камералық оркестрімен репетицияға кірісті. Студенттер осындай көрнекті музыкантпен жұмыс жасау мүмкіндігіне қатты қуанды. Репетицияға тек студенттер ғана емес, сонымен қатар мектеп оқушылары, музыканттар және барлық қалаушылар қатысып, маэстроның жұмыс барысын көруге бірегей мүмкіндік алды.

Марат Бисенғалиевтің қатысуымен өтетін концерт консерваторияның мерейтойлық жылының жарқын оқиғасына айналады деп күтілуде!