Командалық білім беруге және стресс-менеджментке арналған психологиялық тренинг өтті

2024 жылғы 28 қыркүйекте Консерваторияда жастардың эмоционалдық тұрақтылығын арттыру бағдарламасы аясында аутодеструктивті мінез-құлықтың алдын алуға, командалық білім беруге және стресс-менеджментке арналған психологиялық тренинг өтті.

Іс-шараға консерватория студенттері, психолог Шабденова Дария Рахмалиқызы және курс кураторы қатысты. Тренингтің негізгі мақсаты студенттерді аутодеструктивті мінез-құлықтың алдын алу әдістері туралы хабардар ету, оның пайда болуына ықпал ететін белгілер мен себептерді түсіну, сондай-ақ стресстік жағдайларды жеңу дағдыларын қалыптастыру болды. Ұжымда тиімді өзара іс-қимыл жасау дағдыларын дамытуға, коммуникативтік дағдыларды жақсартуға, тұлғааралық байланыстар мен эмоционалдық тұрақтылықты нығайтуға қосымша көңіл бөлінді.

Тренинг барысында психолог арт-терапия, нейрография және құм терапиясын қоса алғанда, әртүрлі әдістерді ұсынды, сонымен қатар аутодеструктивті тенденцияларды тану және алдын алу бойынша практикалық ұсыныстарды ұсынды. Қатысушылар осындай проблемаларға тап болған адамдарға қолдау көрсету тәсілдері туралы ақпарат алды және мұндай көріністердің алдын алу бойынша ықтимал қадамдарды талқылады. Сондай-ақ, осындай жағдайларда кәсіби көмекке жүгінуге болатын ресурстар қарастырылды.