Композитор Стефано Корвиноның (Люксембург) сыйлығы

Композитор Стефано Корвино (Люксембург) Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының студенттері мен оқытушыларына альт, скрипка және виолончельге арналған Ішекті триосын сыйлық ретінде жіберді.

Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы 100 даналық тиражды партитураның 42, 43 және 44 нөмірленген авторлық көшірмелерін иеленді. Ноталар студенттер мен профессорлық-оқытушылық құрамның нонкоммерциялық пайдалануына, соның ішінде білім беру мақсаттары үшін және емтихандар мен студенттік концерттерде орындауға арналған.

Сонымен қатар, Стефано Корвино кіріспені, шығарманың жасалу тарихын және орындаушыларға арналған құнды кеңестер мен амалдарды қамтитын әр түрлі партитуралық фрагменттерді орындау бойынша ұсыныстарды қамтитын егжей-тегжейлі композиторлық түсініктемелер берді. Бұл түсініктемелер музыканттарға автордың ниетін жақсы түсінуге және шығарманың әр бөлігінің дәл және мәнерлі орындалуына қол жеткізуге көмектеседі.

Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы композиторға жомарт сыйлығы үшін алғыс айтып, шығармашылық табыс тілейді!